Transmetuar më 18-05-2017, 12:58
Publicitet

Këngëtarja Poni është treguar mjaft e rezervuar për jetën e saj private, duke e mbajtur jashtë vëmendjes së mediave, të shoqin dhe djalin.

Por mbrëmjen e djeshme ajo ka publikuar fotografi të të birit me animacione të ndryshme, në Instastory.

Vogëlushi shihet se është rritur goxha dhe është bërë mjaft simpatik. /a.y/noa.al