Transmetuar më 17-05-2017, 11:37
Publicitet

Këngëtarja Soni Malaj, nuk ka të ndalur në publikimin e këngëve të saj. Së fundmi ajo ka surprizuar fansat e saj teksa këngën “Përgjithmonë” të publikuar më 14 shkurt e ka sjellë në versionin anglisht.

Kënga është publikuar mesnatën e lënë pas me titullin “Uncoditionally”, dhe e gjeni në videon që noa.al sjell më poshtë.

Soni vjen në një version mjaft interesant ndërsa zëri i saj tingëllon mjaft bukur në anglisht. /a.y/noa.al