Transmetuar më 15-05-2017, 20:06
Publicitet

Klubi gjerman Bayern Munchen ka gati ofertën për mesfushorin e talentuar italian që aktivizohet te Paris Saint Germain, Marco Verratti.

Kampioni gjerman e pëlqen shumë italianin dhe është gati të ofrojë për të 60 milionë euro.

Bayern Munchen dëshiron t’i ofrojë 24-vjeçarit një kontratë 4 vjeçare.

Për të interesohen edhe Inter, Juventus apo Barcelona./a.k/noa.al/