Transmetuar më 06-05-2017, 22:14
Publicitet

Treshja e famshme e Barcelonws, Messi, Neymar dhe Suarez kanë shkëlqyer ndaj Villarrealit, duke shënuar të katër golat për katalanasit.

Golat e shënuar nga MSN: Suarez, Neymar dhe dy nga Messi, për të tretin sezon me radhë, kalojnë shifrën e 100 rrjetave.Barcelona e fitoi takimin e ditës së sotme kundër Villareal me rezultatin 4-1.