Transmetuar më 21-04-2017, 13:39
Publicitet

Një shërbim fotografik tejet i nxehtë për supermodelen Alessandra Ambrosio. Duke pozuar para objektivit të fotografit YuTsai, modelja braziliane ekspozon format e saj tunduese.

Ndërsa mban në trup një kanotiere të lagur, ajo luan me hijet dhe shfaqet gjysmë e zhveshur.

Shërbimi fotografik, një pjesë të pozave noa.al i sjell bashkëngjitur janë realizuar për revistën “Narcisse”. /a.y/noa.al