Transmetuar më 21-04-2017, 13:09
Publicitet

Filmohen duke bërë seks me dy dele, ndërkohë që një dron kalonte sipër tyre dhe regjistroi rastësisht gjithë skenën.

Protagonistë të pamjes që shihni më poshtë janë dy barinj afganë, të kapur në momentin më të sikletshëm, nga një dron i përdorur për qëllime ushtarake, shkruan noa.al.

Videon të cilën e gjeni më poshtë, po bën xhiron e botës, pavarësisht cilësisë së dobët të saj, për shkak të lartësisë së madhe nga u filmua. /a.y/noa.al