Transmetuar më 20-04-2017, 21:29
Publicitet

Një video e postuar në rrjetet sociale, e realizuar në një dasëm ën Turqi,  është bërë virale dhe pafundësisht e komentueshme.

E gjithë vëmendja në këtë dasëm nuk është e përqendruar as te dhëndri dhe as te nusja, por te një vajzë e cila i lë të gjithë pa fjalë, duke u mahnitur me kërcimin e saj, belly dance.

Shihni videon: