Transmetuar më 20-04-2017, 20:44
Publicitet

Alban Skënderaj ka festuar ditëlindjen por kjo ditë e shënuar nuk ka kaluar pa një urim edhe nga vjehrri i tij, babai i Miriam Canit.

Agimi jeton në Gjermani, por ka ndarë një urim për kantautorin e njohur në llogarinë e tij në Facebook.

“Alban sot ke ditëlindjen. Fat që të kam njohur. Lumturi që je pjesë e jetës sime. Të jetosh e të gëzosh. Me zemrën dhe zërin që ke, ke rrëmbyer shpirtrat tanë. Gëzuar Alban”, shkruan Agimi në urimin e tij./a.k/noa.al/