Transmetuar më 20-04-2017, 20:35
Publicitet

Moderatori dhe aktori i njohur i humorit, Elvis Pupa, publikon një fotografi ku shfaqet duke gatuar.

Në foton e publikuar në Instagram ai shfaqet duke gatuar makarona me salcë.

Krahas fotos ai ka shkruajtur diçka:

“Ai momenti kur të ka ikur zari se ke harxhuar 1 orë duke bërë salcën dhe s`ke nerva me prit 10 min sa të bëhen makaronat. Vis Pupa. Amvisssss…”, shkruan aktori i njohur./a.k/noa.al/