Transmetuar më 20-04-2017, 18:55
Publicitet

Me ardhjen e albumit të saj të katërt, Lana dhe The Weeknd sjellin një copëz tjetër të tij.

Pas këngës “Love” që e lancoi javë më parë, këngëtarja e mirënjohur Lana Del Rey ka lancuar këngën që mban emrin e albumit të saj “Lust for Life”.

Kënga është shkruar nga The Weeknd dhe vetë Lana. Zërat e tyre dhe atmosfera që të falin janë në harmoni perfekte.  

Nuk na ngelet tjetër veçse ta dëgjojmë dhe ridëgjojmë, derisa të kemi edhe një klip të saj. /b.l/noa.al/