Transmetuar më 20-04-2017, 07:29
Publicitet

Brook Power është modelja e vitit 2017, e zgjedhur nga lexuesit e revistës për të rritur Playboy.

Ajo është 28 vjeçe, nënë që prej muajit nëntor dhe është me origjinë nga ishujt Hawaii. Në numrin mars- qershor ajo do të pozojë krejt e zhveshur për revistën.

Por ndërkohë modelja argëtohet duke publikuar fotografi paraprake në profilet e saj në rrjetet sociale. /a.y/noa.al