Transmetuar më 19-04-2017, 23:24
Publicitet

Bukuroshja ukrainase, Iryna Ivanova, është cilësuar “Mbretëresha e Instagramit”, për shkak të fotove të saj mjaft “të nxehta” dhe provokuese që ajo poston.

Ajo numëron mbi 2.2 milionë ndjekës dh suksesin e saj ajo ia dedikon gjoksit.

E lindur në një familje të varfër në Krime të Ukrainës, ajo në moshën 16-vjeçare u vendos në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Sot ajo njeh vetëm rritje si në karrierë ashtu edhe në pasuri.