Transmetuar më 18-04-2017, 20:59
Publicitet

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Ismaili bëhet nënë për herë të parë.

Këngëtarja e njohur ka sjellë në jetë djalin e saj.

Lajmin e kanë ndarë vetë këngëtarja dhe bashkëshorti i saj Val Krasniqi nëpërmjet një fotografie të publikuar në rrjetet sociale ku shfaqen duart e të treve.

Urimet kanë qenë të shumta në të dy profilet e prindërve./a.k/noa.al/