Transmetuar më 15-04-2017, 12:05
Publicitet

Një fundjave e gjatë na pret.

Në TEG gjeni atmosferën e Pashkës, si askund tjetër.

4 ditë festë, 4 ditë kënaqësi!

Të argëtohemi të gjithë së bashku, në një fundjavë të gjatë në destinacionin më të madh të lumturisë. Çdo kënd i TEG i dedikohet secilit prej jush, me evente për fëmijë, por dhe  zbavitje e lojëra për çdo grup-moshë.

Dhe ndërkohë keni mundësinë të përfitoni nga ULJET e fundit të këtij mes-sezoni qe fillojnë nga 40%, 50 apo edhe 60% e variojnë nga dyqani në dyqan.

E veçanta është që ULJET janë në Koleksionin e ri. Këto 4 ditë sjellin një mundësi fantastike për të ndryshuar gardërobën tuaj me çmime më të lira, dhe mundesi te shumta zgjedhje edhe në marka qe ekskluzivisht gjendet ne TEG.

Me ofertat që do të aktivizohen ne secilin dyqan keni mundësi të njiheni nëpërmjet broshurës së ofertave të cilën e gjeni online në facebook apo teg.al.

Surpriza e madhe vjen ditën e Hënë, më datë 17 Prill, ora 18:00 ku do të hidhet Shorteu i madh për të fituar një makinë Fiat Tipo të 2017-tës. Mund të bëheni pjesë e këtij shorteu me një blerje të vetme, ndaj mos e humbisni këtë mundësi.

TEG do të jetë hapur për publikun çdo ditë nga ora 10:00-22:00.

TEG është pjesë e Grupit Balfin, grupit më të madh të investimeve në Shqipëri dhe një ndër më të mëdhenjtë në rajon.