Transmetuar më 13-04-2017, 22:25
Publicitet

Takimi mes Lionit dhe Beshiktashit, i vlefshëm për Ligën e Europës, është shtyrë për disa minuta për shkak se tifozët janë përleshur mes tyre dhe kanë “pushtuar” fushën.

Tifozët e Beshiktashit janë përleshur me policinë franceze edhe jashtë stadiumit.

Në prag të fillimit të kësaj përballjeje qindra tifozë janë parë të futen brenda fushës.

Shihni videot:/a.k/noa.al/