Transmetuar më 11-04-2017, 20:40
Publicitet

Publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes Juventus – Barcelona që luhet mbrëmjen e sotme në orën 20:45, e vlefshme për Ligën e Kampioneve.

Takimi luhet në “Juventus Stadium” dhe të dyja skuadrat do të kërkojnë fitoren.

Formacionet zyrtare të të dyja skuadrave:

Juventus: Buffon, Alves, Bonucci, Chiellini, Alex Sandro, Khedira, Pjanic, Cuadrado, Mandzukic, Dybala, Higuaín

Barcelona: Ter Stegen; Sergi Roberto, Piqué, Umtiti, Mathieu; Mascherano, Rakitic, Iniesta; Messi, Neymar, Suárez.