Transmetuar më 20-03-2017, 23:24
Publicitet

Aktorja e humorit në formatin “Portokalli”, Delinda Zhupa nuk ka shumë që ka lindur e megjithatë ajo ka publikuar një foto të vogëlushit të saj, Dasantin.

Ajo ka zgjedhur që ta njohë “Mbretin” e saj me miqtë dhe fansat në rrjetet sociale.

“Mbreti im”, shkruan Delinda në Instagram në foton e të birit./a.k/noa.al/