Transmetuar më 20-03-2017, 22:47
Publicitet

Eni Çobani, gjyqtarja e njohur në rubrikën “Shihemi në gjyq”, pjesë e formatit “E diela shqiptare” ka prezantuar vëllain e saj në rrjetet sociale pas mbërritjes së tij nga Italia.

Ajo nuk e ka fshehur lumturinë pas mbërritjes së vëllait të saj nga Italia.

Postimi i Eni Çobanit:

“Që të ndihesh e plotë duhet ta kesh zemrën plot dhe mua sot më ndrin bota se kam vëllain pranë pas kaq kohësh. Mirë se erdhe vëllai im ti je dashuri e pazëvendësueshme!”/a.k/noa.al/