Transmetuar më 19-03-2017, 20:39
Publicitet

Publikohen formacionet zyrtare për sfidën mes Barcelonës e Valencias.

Barcelona dhe Valencia përballen në “Camp Nou” në orën 20:45, në takimin e vlefshëm për javën e e 28-të në “La Ligan” spanjolle.

Njihuni me formacionet zyrtare:

Barcelona: Ter Stegen; Mascherano, Piqué, Umtiti; Rakitic, Busquets, Iniesta, Rafinha; Messi, Suárez, Neymar

Valencia: Diego Alves; Montoya, Garay, Mangala, Gayà; Enzo, Parejo, Carlos Soler; Cancelo, Orellana dhe Munir.