Transmetuar më 19-03-2017, 19:11
Publicitet

Video e mëposhtme tregon momentin e dhimbshëm kur ky vogëlush i jep lamtumirën “mikut” të tij më të mirë, peshkut të kuq që mbante në shtëpi.

Para se ta përcjellë atë ai e puth dhe më pas i jep lamtumirën.

Por pas këtij momenti ai ka nisur të qajë.

Video e shpërndarë gjerësisht në internet, ka prekur zemrat e miliona njerëzve në mbarë botën.

Shiheni këtë moment prekës./a.k/noa.al/