Transmetuar më 19-03-2017, 14:27

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj prej kohësh celebron çifte të ndryshëm në martesë. Së fundmi një çift i ri kanë lidhur kurorë, pak pasi kanë sjellë në jetë një vajzë.

Veliaj ka publikuar sot në Facebook një video, të cilën e etiketon “Video e ditës”.

Ai shihet duke celebruar çiftin, ndërsa në krahë mban vajzën e vogël të tyre.

VogĂ«lushja, disi e pĂ«rgjumur, ndihet aq rehat nĂ« krahĂ«t e kryebashkiakut, sa qĂ« mbĂ«shtetet tek ai. Kjo sjellje spontane e sĂ« voglĂ«s, shkaktoi tĂ« qeshura tek tĂ« pranishmit ashtu si dhe te Veliaj. NĂ« kĂ«tĂ« rast mund tĂ« thuhet se vogĂ«lushja mund tĂ« “ndjell” njĂ« fĂ«mijĂ« pĂ«r kreun e bashkisĂ« sĂ« kryeqytetit, i cili prej afro dy vitesh Ă«shtĂ« martuar, por ende e shoqja Ajola Xoxa, nuk e ka gĂ«zuar me lajmin e mirĂ« tĂ« tĂ« bĂ«rit prind./a.y/noa.al