Transmetuar më 18-03-2017, 23:39
Publicitet

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli vjen me një set bombastik të fotografive.

Ajo është e njohur për energjinë që përcjell në skenë kur performon.

Më poshtë mund t’i zbuloni edhe të rejat e saj në jetën private dhe në karrierë!

Shihni videon: