Transmetuar më 18-03-2017, 23:16
Publicitet

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur Rozana Radi më në fund vendos të mbajë dietë.

Asaj nuk i bëhet vonë për kilet e tepërta por këtë herë ka vendosur t’i thotë ndal.

Ajo ka postuar në InstaStory një fotografi teksa shihet duke ngrënë sallatë.