Transmetuar më 18-03-2017, 19:51
Publicitet

Kur kanë mbetur vetëm pak orë nga nisja e spektaklit të njohur Big Brother, që transmetohet në Top Channel sonte në mbrëmje, është zbuluar edhe një tjetër banor që do marrë pjesë në shtëpinë më të vëzhguar.

Mësohet se ai quhet Damiano Agalli, i cili është nga Berati por jeton në Suedi. 

Pasioni i tij janë tatuazhet dhe modelingu.