Transmetuar më 18-03-2017, 18:14
Publicitet

Blendi Fevziu është bërë nostalgjik ku së fundmi ka publikuar një fotografi të vitit 2004, teksa ndodhet për një vizitë në murin kinez,

“Muri i Madh Kinez. 2004. Nëpër vite në udhëtim”, shkruan Blendi pranë fotos së publikuar në Instagram.

Me sa duket Blendi është shumë i pasionuar pas udhëtimeve dhe eksplorimit të vendeve të ndryshme në botë.

Ai së fundmi vizitoi edhe Kenian në Afrikë./a.k/noa.al/