Transmetuar më 18-03-2017, 17:03
Publicitet

Partizani fiton në takimin kundër Korabit me rezultatin 2-0 dhe kalon në krye me pikë të barabarta me Kukësin.

Golat për të kuqtë kanë ardhur shpejt ku fillimisht është një autogol nga Prençi në minutën e 31-të dhe Ekuban ka dyfishuar epërsinë në minutën e 33-të.

Kjo fitore e pozicionin Partizanin në krye të klasifikimit, me pikë të barbarta me Kukësin (me 52 pikë).

Takimi tjetër Laçi-Flamurtari përfundoi me rezultatin e ngushtë 1-0./a.k/noa.al/