Transmetuar më 16-03-2017, 22:28
Publicitet

Video e mëposhtme tregon që vitet janë thjesht numra.

Në video shihet se si një çift i moshuar performon në mënyrë spektakolare një kërcim.

Duket qartë se ata nuk duan tia dinë për vitet që mbajnë mbi supe.

Performacën e tyre do e kishin zili edhe balerinë profesionistë.

Shihni dhe mahnituni:/a.k/noa.al/