Transmetuar më 16-03-2017, 20:11
Publicitet

Në pamje duket një grua e cila kishte rënë aksidentalisht në këtë pellg me llum, gjatë rrëshqitjes së dherave në një zonë të Perusë. Në video duken përpjekjet e saj për t’i shpëtuar vdekjes dhe në fund ja del por tmerri që ajo përjetoi la të shokuar njerëzit që e panë. Ajo bërtiste për të marrë vëmendjen e tyre, por ndërhyrja për ta shpëtuar ishte e pamundur. /k.k/noa.al