Transmetuar më 15-03-2017, 21:04
Publicitet

UEFA publikon renditjen më të re të 20 skuadrave më të mira ne Europë.

Këtë renditje e kryeson skuadra spanjolle e Real Madridit që ndiqet nga Bayern Munich, Barcelona dhe Atletico Madrid.

Italianët duhet të gëzohen me vendin e pestë pasi, në këtë pozicion renditen bardhezinjtë e Juventusit.

Renditjen e këtij klasifikimi e mbyllin Manchester United në vendin e 19-të dhe Totenham në vendin e 20-të./a.k/noa.al/