Transmetuar më 15-03-2017, 20:20
Publicitet

Video e mëposhtme tregon momentin kur futbollistët dhe tifozeritë të skuadrave të ndryshme kanë shpërthyer në dhunë brutale ndërmjet tyre.

Pamjet janë kapur në një kampionat futbolli në Brazil.

Fillimisht kanë qenë futbollistë që kanë nisur sherrin pas një ndërhyrjeje e më pas nuk janë përmbajtur as tifozët.

Pamjet janë vërtetë shokuese për shkak të grushtëve dhe shkelmave ndërmjet tifozëve.

Shihni videon:/a.k/noa.al/