Transmetuar më 02-02-2017, 19:43
Publicitet

Bashkëshortja e kantautorit dhe moderatorit të njohur shqiptar, Ardit Gjebrea, festoon sot ditëlindjen dhe ai nuk e ka kaluar pa një urim.

Momentin e urimit për Anilën, Arditi e kishte organizuar përmes një torte me qirinj.

 “Gëzuar ditëlindjen e imja, Anila Beko”, ka shkruajtur Arditi në një urim publikuar në rrjetet sociale.

Urimet me Arditin I kanë ndarë edhe fansat e moderatorit në llogarinë e tij në Instagram.