kryesore

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në fshatin Zhapokikë të Tepelenës ku djali plagosi me thikë babain e tij.Autor i krimit të rëndë sipas uniformave blu është 30-vjeçari Altion Caca, i cili është kryeplak i fshatit.Ngjarja ka ndodhur në orën 15:00 në banesën e kryeplakut Caca pas një debati mes tij dhe babait.Fatmirësisht i plagosuri ndodhet në spitalin e Gjirokastrës jashtë rrezikut për jetën.Ndërkohë, disa orë pas krimit policia ka vënë në pranga djalin.A

Media Galeri